Warsztat/Workshop – Age of Sigmar

Za tydzień, w lokalnej społeczności odbędzie się turniej „Age of Sigmar”. Postanowiłem zmienić moją zwyczajową rozpiskę a co za tym idzie dokończyć figurki które będą jej częścią.

Next week, in our local community there will be an „Age of Sigmar” tournament. I’ve decided to change my usual army list a bit. That means I need to finish some of the miniatures that will a part of it.

Na pierwszy ogień poszły Orki, a dokładnie „Orc boar boyz”. W sumie nie wymagają dużo pracy, już teraz nadają się do gry. Póki co dokończyłem podstawki i zamierzam dodać im tarcze.

First to finished are Orcs, more precisely Orc boar boyz. They do not need much of work, they are pretty “playable” right now. So far I have finished the bases and I am going to add shields.

orc boar boyz

Kolejną rzeczą będzie kawaleria ogrów, 2 x „Mournfang cavalry”. Jakiś czas temu wziąłem się za robienie pierwszego z nich. Od tamtej pory jednak upłynęło trochę czasu a figurka leżała i czekała. Doczekała się :), oprócz podstawki w sumie jest gotowa do użytku.

Next thing I am going to finish is Ogr Cavalry, 2 x Mournfang. Some time ago I started to make the first of those. Well, it was quite some time ago… Since then not much happened, until recently I have decided to bring those guys to “usable state”. Apart from base he is pretty much ready.

mournfang1

Musiałem zrezygnować z opcji uzbrojenia w broń dwuręczną, nie ma takiej w rozpisce. Magnesy spowodowały że, nie był to trudne.

I had to drop two-hended weapon option, since there is no such in rules. This guy being magnetized helped a lot.

weapon opt

Muszę ciągle dokończyć drugiego z jeźdzców. Gdy wszystko będzie gotowe podzielę się rozpiską i pomysłem na rozgrywkę.

Still, there is a second rider that need to be finished. When I do that I will share my army list with you and talk about my idea on how to play this one out.

seond rider wip

Do następnego razu….

Till next time…

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s